Cybex Sirona 0-18kg autokrēsls Graphite Black
Skatīt citus produktus no Cybex

Kods: 517000063

Pieejamība: Šobrīd nav pieejams

499,00 €


Paziņot, kad prece pieejama

Lai pasūtītu, lūdzu sazinieties internetveikals@fliistrade.com

Cybex Sirona 0-18kg autokrēsls Graphite Black
reddot design award winner 2012 tested by real parents

SIRONA UZ AIZMUGURI VĒRSTS AUTOKRĒSLIŅŠ

Drošs ar skatu pretēji braukšanas virzienam vērsts, no dzimšanas līdz 18 kg (aptuveni 4 gadi)

Sadursmēs, ar skatu pretēji braukšanas virzienam vērstais bērnu autokrēsliņš, samazina galvas traumas iegūšanas risku par 80%, salīdzinot ar parasto uz priekšu vērsto autokrēsliņu ar drošības jostu sistēmu. *

 • Drošs ar skatu pretēji braukšanas virzienam vērsts, aptuveni līdz 4 gadiem
 • 360° rotācija ar vieglu iekļūšanas un izkļūsanas poziciju
 • Ar skatu uz priekšu ar regulējamu drošības spilvenu (9-18 kg)
 • Viena klikšķa uzstādīšana ar ISOFIX stiprinājuma sistēmu
 • Teleskopiskā lineārā sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. System)

Vadošās patērētāju organizācijas iesaka bērniem palikt ar skatu pretēji braukšanas virzienam vērstā bērnu autokrēsliņā pat ārpus grupas 0+. Šis lieliskais Sirona autokrēsliņš kombinācijā ar aizsardzības vairoga funkciju un pārdomāto funkcionalitāti ir TESTA UZVARĒTĀJS autokrēsliņa Stiftung Warentestā (6/2012). * Saskaņā ar pētījumu, ko veica VTI - Zviedrijas ceļu un transporta pētniecības institūts (Rapport 489A, 2003)

Viegla iekļūšanas un izkļūšanas pozīcija - 360° rotācija

VIEGLA IEKĻŪŠANAS UN IZKĻŪŠANAS POZĪCIJA

360° rotācija

Gudrā 360° rotācijas sistēma padara vieglāku dzīvi vecākiem, samazinot slodzi mugurām.

Gudrais rotācijas mehānisms ļauj viegli mainīt pozīcijas ar skatu uz priekšu un skatu uz aizmuguri, neizņemot autokrēsliņu. Iekļūt un izkļūt no autokrēsliņa ir viegli, jo sēdekli var pagriezt uz sānu pusi ar skatu uz durvīm ar vienu klikšķi.

Uzstādīšana ar vienu klikšķi, izmantojot isofix - gan ar skatu uz priekšu un skatu uz aizmuguri vērstām pozīcijām

UZSTĀDĪŠANA AR VIENU KLIKŠĶI, IZMANTOJOT ISOFIX

gan ar skatu uz priekšu un skatu uz aizmuguri vērstām pozīcijām

Viena klikšķa uzstādīšana ar ISOFIX abām gan ar skatu uz priekšu, gan ar skatu uz aizmuguri vērstām pozīcijām, ļauj vienkāršu uzstādīšanu un garantē lielāku drošību.

Sirona ir stiprināma, izmantojot automašīnas ISOFIX sistēmu un vairāk nav nepieciešama nekāda papildus piestiprināšana. Priekšējais balsts palīdz absorbēt trieciena spēku frontālās sadursmes gadījumā un nodrošina papildus stabilitāti. Šī balsta tehnoloģija samazina uzstādīšanas kļūdas un optimizē aizsardzības efektu.

Sēdekļa un šasijas tehnoloģija - tieša saikne starp automašīnu un šasiju

SĒDEKĻA UN ŠASIJAS TEHNOLOĢIJA

tieša saikne starp automašīnu un šasiju

Inovatīvā sēdekļa un šasijas tehnoloģija rada tiešu saikni starp sēdekli un šasiju.

Sadursmes gadījumā, trieciena spēks tiek pārnests tieši uz šasiju, kas vienlaicīgi aktivizē drošības funkcijas no automašīnas un sēdekļa, tādējādi pēc iespējas laicīgā tiek sadalīts trieciena spēks.

Teleskopiskā L.S.P. Sistēma - Lineārā sānu sadursmes aizsardzība

TELESKOPISKĀ L.S.P. SISTĒMA

Lineārā sānu sadursmes aizsardzība

Teleskopiskā lineārā sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. Sistēma) absorbē sānu trieciena spēku ļoti agrīnā stadijā (gaida patenta apstiprināšanu).

Neatkarīgi no tā vai skats vērsts uz priekšu, vai skats vērst uz aizmuguri, CYBEX SIRONA regulējamā Lineārā sānu sadursmes aizsardzības sistēma (L.S.P.) palielina drošības līmeni sānu sadursmes gadījumā. L.S.P. sistēmu var individuāli pielāgot sēdekļa novietojumam un transportlīdzekļa modelim. L.S.P. Sistēma kombinācijā ar galvas un plecu aizsargiem absorbē sāna trieciena spēku.

Alternatīva - ar skatu uz priekšu - bērniem no 9-18 kg

ALTERNATĪVA - AR SKATU UZ PRIEKŠU

bērniem no 9-18 kg

Atkarībā no formas un lieluma, bērniem var nepietikt vietas kājām, sēžot ar skatu uz aizmuguri.

Šādā gadījumā, CYBEX Sirona autokrēsliņu kopā ar drošības spilvenu var lietot pozīcijā ar skatu uz priekšu no 9-18 kg (aptuveni no 9 mēnešiem līdz 4 gadiem).

Regulējams drošības spilvens ar A.R.T. Tehnoloģiju - Drošības bez kustību ierobežojumiem

REGULĒJAMS DROŠĪBAS SPILVENS AR A.R.T. TEHNOLOĢIJU

Drošības bez kustību ierobežojumiem

Regulējamais drošības spilvens ar A.R.T. Tehnoloģiju prasmīgi samazina nopietnas kakla traumas neierobežojot bērna kustības (gaida patenta apstiprinājumu). Pateicoties integrētajai drošības jostu sistēmai, vairs nav nepieciešams piesprādzēt drošības spilvenu atsevišķi.

Sēdēšanas pozīcijā ar skatu uz priekšu, bērns ir aizsargāts ar regulējamu drošības spilvenu. Sistēma darbojas kā piepūsts gaisa spilvens, kas absorbē trieciena enerģiju visā drošības spilvena platumā. Salīdzinot ar parasto 5-punktu drošības jostu sistēmu, ievērojami tiek samazināta spriedze uz kaklu. Sadursmes gadījumā jaunais Aktīvās Reakcijas Tehnoloģijas (A.R.T.) drošības spilvens nodrošina, ka bērns intuitīvi nonāk atpakaļ sēdekļa drošības zonā (gaida patenta apstiprinājumu). Pateicoties jaunajai integrētajai piestiprināšanas sistēmai, nav nepieciešams piesprādzēt drošības spilvenu ar automašīnas drošības jostām (gaida patenta apstiprinājumu).

Krāsas un audumi - Drošība, dizains un funkcionalitāte

KRĀSAS UN AUDUMI

Drošība, dizains un funkcionalitāte

Turpinot CYBEX tradīciju ar modernām krāsām, PLATINUM kolekcijas autokrēsliņi ir peejami ļoti dažādās krāsās un divās audumu variācijās.

Komforta audumi: mīksti un mājīgi audumi. Platinum kolekcijas autokrēsliņi pieejami 10 krāsu kombinācijās. Plus audumi: Plus versijas audumi ieguvuši savu raksturīgo izskatu ar ekskluzīvu, ļoti izturīgu džinsa izskata audumu. Šie autokrēsliņi pieejami 5 dažādās krāsās.

tested by real parents

Carola J.: „Drošība + komforts. Lieliski ietilpst mazās pilsētas automašīnās un bērns jūtas komfortabli garo braucienu laikā."

Magdalena W.: „Augstākās klases, ar skatu uz aizmuguri vērsts autokrēsliņš, kas piedāvā augsta līmeņa drošību un lielisku komfortu, pateicoties rotācijas funkcijai. Starp citu, tas izskatās arī fantastiski."

FUNKCIJAS

 • augstumā regulējams galvas balsts (10 pozīcijas)

  augstumā regulējams galvas balsts (10 pozīcijas)

 • atzveltnes nolaišanas funkcija, izmantojot vienu roku (7 pozīcijas)

  atzveltnes nolaišanas funkcija, izmantojot vienu roku (7 pozīcijas)

 • atzveltnes nolaišanas funkcija, izmantojot vienu roku (5 pozīcijas)

  atzveltnes nolaišanas funkcija, izmantojot vienu roku (5 pozīcijas)