Cybex Juno 2-Fix autokrēsls 9-18 kg, Purple Rain
Skatīt citus produktus no Cybex

Kods: 517000962

Pieejamība: Šobrīd nav pieejams

211,65 €

249,00 €


Paziņot, kad prece pieejama

Lai pasūtītu, lūdzu sazinieties internetveikals@fliistrade.com

Cybex Juno 2-Fix autokrēsls 9-18 kg, Purple Rain

JUNO 2-FIX AUTOKRĒSLIŅŠ

Uzvarētājs Eiropas Bērnu Autokrēsliņu testā 11/2013

Starptautiskā CYBEX inženieru komanda pētījuši risinājumus, kā panākt lielāku drošību bērna sēdēšanas pozīcijā ar skatu uz priekšu Grupā 1. Rezultāts ir autokrēsliņš Juno 2-fix.

 • Regulējams drošības spilvens (gaida patenta apstiprinājumu)
 • Optimizēta Lineārā sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. Plus Sistēma)
 • ISOFIX stiprinājuma sistēma papildus stabilitātei un drošībai

Grupā 1 autokrēsliņš ir Stiftung Warentesta uzvarētājs 11/2013. Eiropas lielākais automobiļu klubs ADAC piešķīra augstāko novērtējumu "ļoti labi" visās testa kategorijās: citu starpā izcēlās, pateicoties regulējamam drošības spilvenam (gaida patentu), optimizētai Lineārai Sānu sadursmes aizsardzībai, ļoti labai apstrādei un ergonomikai. ISOFIX stiprinājuma sistēma vēl vairāk uzlabo autokrēsliņa stabilitāti un drošību.

REGULĒJAMS DROŠĪBAS SPILVENS

Drošība bez kustību ierobežošanas

Regulējamais drošības spilvens samazina iespēju iegūt nopietnas kakla traumas neierobežojot bēna kustības (gaida patenta apstiprinājumu).

Frontālās sadursmes gadījumā trieciena spēks tiek aizvadīts uz drošības spilvenu un to absorbē trieciena absorbējošie materiāli. Šī sistēma līdzinās drošības spilvenam un nelaimes gadījumā palīdz ievērojami samazināt trieciena spēku. Drošības sistēma neievaino bērnu, bet tajā pašā laikā jūtīgā galva, kakls, pleci un iekšējie orgāni ir aizsargāti. Augstākam komforta līmenim jaunā dizaina regulējamo drošības spilvenu (gaida patenta apstiprinājumu) perfekti var pielāgot bērna augumam un ķermeņa augšdaļai papildus tiek piedāvāta lielāka pārvietošanās brīvība. Frontālās sadursmes gadījumā tiek nodrošināta maksimālā aizsardzība, salīdzinot ar iepriekšējo piecu punktu jostu sistēmu.

L.S.P. Plus Sistēma - Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība

L.S.P. PLUS SISTĒMA

Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība

Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. Plus Sistēma) absorbē trieciena enerģiju ļoti agrīnā stadijā.

Sānu trieciena spēks tiek absorbēts lineārā virknes darbības procesā, izmantojot sānu aizsardzības spilvenus un plecu, galvas aizsargus. Tajā pašā laikā, ķermeņa kinētiskā enerģija, ko izraisa trieciens, tiek absorbēta agrīnā stadijā un galva tiek novadīta drošā stāvoklī.

ISOFIX savinojuma sistēma - ISOFIX savienojuma sistēma lielākai drošībai un stabilitātei

ISOFIX SAVINOJUMA SISTĒMA

ISOFIX savienojuma sistēma lielākai drošībai un stabilitātei

Padara autokrēsliņa uzstādīšanu vieglāku, vienlaikus aizsargājot audumu un ādas sēdvietas. Stiprinājumi iekļauti katrā CYBEX ISOFIX un ISOFIX Connect komplektācijā.

tested by real parents

Jennifer V.: „Es iesaku Juno 2-fix, jo mēs esam pārliecināti par tā drošības funkcijām, kas mums ir primārais. Turklāt autokrēsliņš piedāvā lielu komfortu mūsu bērnam un arī TOP dizainu, kas mums patiešām patīk."

Vanessa F.: „Es tiešām iesaku CYBEX Juno 2-fix, jo to ir absolūti vienkārši uzstādīt un izņemt no automašīnas. Tas ir parocīgs un iesēdināt bērnu autokrēslā un piesprādzēt nesagādā nekādas mocības. To patiešām ir viegli lietot - bez ierastās lamāšanāš un svīšanas - pat tad, kad bērns grozās apkārt. Lielais spilvens priekšā vēderam deva man tādu kā drošības spilvena sajūtu."

Jennifer W.: „Es iesaku Juno 2-fix, jo to ir viegli uzstādīt un noņemt, tas ir drošs un laba vērtība ko var iegādāties par naudu."

FUNKCIJAS

 • 8 pozīcijās augstumā regulējams galvas balsts

  8 pozīcijās augstumā regulējams galvas balsts

 • Gaisa cirkulācijas sistēma

  Gaisa cirkulācijas sistēma

 • Izteikti viegls

  Izteikti viegls

AKSESUĀRI

Engineered in Germany

Garums / Platums / Augstums: 400, 550, 610-660 Milimetri
Svars: 6,7 Kilogrami
ECE R44/04, Supplement 7, Gr. 1
Auduma pārsegus var mazgāt veļasmašīnā 30 ° temperatūrā.
Izstrādāts Vācijā

Citi produkti šajā kategorijā