Dāvanu karte

Dāvanu Karte

BebiCentrs dāvanu karte ir praktiska dāvana, kas ir piemērota ģimenēm ar bērniem un ģimenēm kuras gaida bērna piedzimšanu. Mūsu plašā preču piedāvājumā atradīsiet kvalitatīvus produktus no dažādiem zīmoliem. Jūs varat iegādāties dāvanu karti kādā no mūsu veikaliem vai  internetveikalā.

BebiCentrs veikala dāvanu karte

BebiCentrs dāvanu karti var izmantot visos  BebiCentrs veikalos. Varat izmantot dāvanu karti, ja vien tai ir vērtība. To var izmantot arī vairākos pirkumos. Lai pārbaudītu dāvanu kartes atlikumu, apmeklējiet mūsu veikalu vai zvaniet pa tālruni +371 26642241

NB! Veikalā iegādātu dāvanu karti nav iespējams izmantot internetveikalā

Dāvanu kartes nosacījumi

- Pirkumus ar dāvanu karti var veikt uz summu kura atrodas uz dāvanu kartes.
- Dāvanu karte netiek mainīta pret naudu.
- Dāvanu kartes derīguma termiņu var pārbaudīt BebiCentrs veikalos vai zvanot pa tālruni +371 26642241
- Bojājumu, nozaudēšanas vai derīguma termiņu iztecēšanas gadījumā dāvanu karte netiek atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.
Dāvanu karte ir derīga 24 mēnešus pēc pirkuma datuma.


BebiCentrs internetveikala dāvanu karte

 

Lai iegādātos e-veikala dāvanu karti, pievienojiet pirkuma grozam produktu "Dāvanu karte" uz izvēlēto summu. Uz pasūtījumā norādīto e-pastu tiks aizsūtīta virtuālā dāvanu karte ar unikālo kodu. Veicot pirkumu ar e- dāvanu karti, ievadiet saņemto kodu ailē "atlaides kods" un dāvanu kartes summa automātiski tiks noskaitīta no pirkuma summas. E-veikalu dāvanu karti var izmantot pirkumiem internetveikalā www.bebicentrs.lv, līdz bilance sasniedz nulli. Ja pirkuma cena pārsniedz dāvanu kartes vērtību, trūkstošo daļu var piemaksāt.

NB! Ar E-veikalu dāvanu karti nav iespējams norēķināties BebiCentrs veikalos! E -Dāvanu karti var izmantot tikai internetveikalā!

E-veikalu dāvanu kartes Nosacījumi:

- Pirkumus ar e-dāvanu karti var apmaksāt līdz bilance sasniedz nulli.
- E - veikala dāvanu karte netiek mainīta pret naudu.
- Jūs varat iegādāties e-veikala dāvanu kuponu 10 eiro, 30 eiro vai 50 eiro vērtībā.
- Katrai dāvanu kartei tiek nosūtīts unikāls kods.
- Bojājumu, nozaudēšanas vai derīguma termiņu iztecēšanas gadījumā dāvanu karte netiek atjaunota, kā arī tās atlikums netiek atmaksāts.
E-veikala dāvanu karte ir derīga 60 dienas no pirkuma datuma.