Kad DIZAINS satien DROŠĪBU un FUNKCIONALITĀTI...

   
 
 


Kad DIZAINS satiek DROŠĪBU un FUNKCIONALITĀTI – mēs visi zinām, ka rezultātā tiek radīts labākais autokrēsls kāds pieejams mūsdienu tirgū.
Mēs esam vairāk nekā lepni paziņot, ka CYBEX nācis klajā ar šā gada jaunākiem testiem bērnu drošības jomā. Vācijas patērētāju testēšanas organizācija Stiftung Warentest novērtēja visu sešus CYBEX produktus ar LABI, un četri produkti pat kļuva par testa uzvarētāju savā attiecīgajā grupā!

 

 

CYBEX AUTOKRĒSLIŅU IZCILIE REZULTĀTI

06/2015 Testā

 

Katru gadu neatkarīgais vācu uzņēmums Stiftung Warentest kopā ar Vācu auto klubu ADAC testē jaunos autokrēsliņus, liekot viņiem pārvarēt pat sarežģītākos testus šajā nozarē visā pasaulē. Testa rezultāti tiek publicēti dažādos autosporta klubos un patērētāju organizācijās visā Eiropā, piemēram, ÖAMTC Austrija, RACE Spānija un Which UK.

No CYBEX autokrēsliem 06/2015 TESTĀ piedalījās zīdaiņu autosēdeklis Cloud Q (stiprinot ar drošības jostu & Isofix), 2in1 autokrēsli Pallas M-Fix un Pallas M, kā arī Solution M-Fix un Solution M.

STIFTUNG WARENTEST

Pēdējie testi uzrādīja izcilu rezultātu: pirmo reizi kompānijas vēsturē sešiem Cybex autokrēsliem tika piešķirts kvalitātes vērtējums 'LABI', neskatoties uz vēl striktākiem šā gada Testa kritērijiem sānu un frontālo sadursmju simulācijās. Četri CYBEX autokrēsliņi tika atzīti par Testa uzvarētājiem savā attiecīgajā grupā (Solution M un Solution M-Fix dalīja šo vietu ar citu zīmolu modeli). Tāpat CYBEX ir vienīgais zīmols, kurš testā panāca rezultātu 'ĻOTI LABS' drošības kategorijā ar Cloud Q autokrēsliņu (sprādzējot ar jostām).

.

Detalizēti Testa rezultāti:
Produktu Grupu Testa rezultāts

Cloud Q (ar drošības jostu) – 1.9(LABI) =Gr. 0+ Testa uzvarētājs
• Cloud Q ar bāzi Q-fix – 2.0 (LABI) Gr. 0+
• Pallas M-fix - 2.1(LABI ) = Testa uzvarētājs Gr. 1/2/3
• Pallas M - 2.5 (LABI) Gr. 1/2/3
• Solution M-fix 1.8 (LABI) = Testa uzvarētājs Gr. 2/3*
• Solution M - 1.8 (LABI) = Testa uzvarētājs Gr. 2/3*

ADAC
6x labi

ADAC testa rezultāti novērtēja
visus sešus CYBEX autokrēslus ar
'LABI' 06/2015 testos.

.

RACE APSTIPRINA TESTA REZULTĀTUS

Real Automóvil Club de España (RACE vai Royal Automobīļu klubs Spānijā) apstiprināja CYBEX izcilos testa rezultātus.
Gracias RACE!

TURPINOT CEĻU UZ PANĀKUMIEM

ÖAMTC atzīts 6x "labi"

"Österreichischer Automobil-, Motorrad- und Touring Club", Austrijas Automobīļu , Motociklu un Tūrisma Klubs ir Vācu uzņēmuma ADAC saistītā organizācija.

OAMTC teica: "labākais rezultāts drošības testos tiek piešķirts CYBEX Cloud Q zīdaiņu autokrēslam (stiprināma ar drošības jostu & Isofix)"
Mēs teicām: " Tas ir lieliski!"

4 "Zvaigznes " VISIEM 6 CYBEX PRODUKTIEM
ANWB grades 'uitstekend goed'

Dāņu ANWB publicēja autokrēslu testa rezultātus, iedodot visiem 6 CYBEX produktiem ,kuri tika testēti, 4 zvaigznes.

CYBEX ZVAIGZNES
TCS piešķīra papildus 4 zvaigznes Cloud Q

Šveices Tūrisma Klubs ir galvenā automobīļu asociācija Šveicē.
Testā tiek vērtēta autokrēsla drošība sadursmes gadījumā, funkcionalitāte un ergonomika, kaitīgo vielu klātesamību un kopšanas īpašības!
TCS piešķīra visiem CYBEX autokrēsliem 4 zvaigznes ("ļoti ieteicams'')!

TAENK
Dāņu Testēšanas Organizācija

Dāņu testēšanas organizācija TAENK arī notestēja 6 CYBEX autokrēslus. Rezultāts: Cloud Q un Cloud Q ar bāzi, Pallas M un Pallas M-Fix, Solution M un Solution M-Fix tika novērtēts ar 'LABI' ECE grupā.

BILD
CYBEX parādās virsrakstos

CYBEX tika pieminēts 6 reizes uz žurnāla BILD vāka kā viens no drošākiem pieejamiem autokrēsliem. Ar 2.5 miljoniem BILD ir ar lielāko tirāžu un viens no populārākajiem laikrakstiem visā Eiropā!

JŪSU BĒRNA DROŠĪBA IR MŪSU PRIORITĀTE!