Lietošanas noteikumi

Internetveikala pasūtījumu apmaksa

Pasūtījumu internetveikalā varat apmaksāt šādos veidos:

-          skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī;

-          ar bankas pārskaitījumu;

-          ar bankas maksājumu karti.

Preču atgriešana

Preces, kas iegādātas BebiCentrs interneta veikalā www.bebicentrs.lv, ir iespējams atgriezt 14 (četrpadsmiet) dienu laikā no saņemšanas brīža. Lai to izdarītu, Jums:

-          jāsaglabā oriģinālais iesaiņojums;

-          preču paka, iepakojums jāatver, to nesabojājot;

-          prece nedrīkst būt bojāta vai lietota.

Ja prece Jums nav piemērota, nosūtiet to iespējami ātri uz mūsu adresi Brīvības iela 174a, Rīga, LV-1012. Mēs Jums atgriezīsim naudu 14 dienu laikā.

Jūs nevarat atgriezt šādas preces:

-          prece, kas ātri bojājas;

-          kuru derīguma termiņš ir beidzies;

-          kosmētiskos līdzekļus, apakšveļu, lietas, kuras higiēnisku apsvērumu dēļ nedrīkst izmantot citi.

Preču atgriešanu pircējam jāsedz par saviem līdzekļiem. Mēs neesam atbildīgi, ja prece tiek salauzta un bojāta klienta vainas dēļ.

Transports

Ja esat veicis apmaksu par pasūtījumu, mēs sākam gatavot pasūtījumu piegādei pēc Jūsu izvēlētā piegādes veida uz norādīto adresi. Ievadot adresi, pārbaudiet to.  Ja adrese būs norādīta nepareizi, mēs nenesam atbildību par preces piegādes kavēšanos.

Klienta informācija un datu aizsardzība

Interneta veikala Bebicentrs.lv (turpmāk - Pārdevējs) iesniegtie Pircēja personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības likumu. Dati tiek iesniegti trešajām personām tikai ar Pircēja piekrišanu vai likumdošanā paredzētajos gadījumos.

Izmantojot Bebicentrs.lv Pircēja pienākums ir nodrošināt konfidencialitāti, konta pieejas datu (lietotāja vārda un paroles) saglabāšanu un ierobežot piekļuvi savam kontam citām personām mērā, kas atļauts saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Pircējs saprot un piekrīt uzņemties atbildību par visām darbībām, kas notiek ar Pircēja kontu un/vai pieejas datiem. Pircējs apņemas veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka pieejas dati ir privāti saglabāti un glabāti droši.

Pircēja pienākums ir nekavējoties paziņot Pārdevējam, ja viņam ir bažas, ka trešā persona ir ieguvusi informāciju par pieejas datiem vai pieejas dati tiek izmantoti bez Pircēja atļaujas. Pārdevējs nav atbildīgs par sekām, kas radušās, ja Pircēja pieteikšanās informācija ir nokļuvusi trešo personu rīcībā Pircēja vainas dēļ.

Pircējs ir atbildīgs par precīzas un pilnīgas informācijas ievadi Bebicentrs.lv sistēmā un tā pienākums ir laicīgi paziņot Pārdevējam par jebkurām izmaiņām attiecībā uz šo informāciju. Pircējam ir tiesības un iespējas pašam redzēt un mainīt informāciju un konta iestatījumus „Mans konts” sadaļā. Pārdevējs nav atbildīgspar sekām, kas radušas, Pircējam neprecīzi vai novēloti ievadot datus.

Pircējs nevar izmantot Bebicentrs.lv lai pārtrauktu Bebicentrs.lv darbību vai ietekmēt piekļuvi jebkādā citā veidā, vai  krāpnieciskos nolūkos, nelikumīgā darbībā vai saistītas noziegumos, vai radīt citus darbības traucējumus vai neērtības.

Pārdevējs patur tiesības apturēt pakalpojumu sniegšanu Pircējam, slēgt lietotāja kontus, noņemt vai mainīt jebkuru saturu (piem. komentāru), ja pārkāpts likums, šie lietošanas Noteikumi vai pārkāpti jebkuri citi likumi un/vai noteikumi.

Ja Pircējs ar savu darbību vai bezdarbību mēģina graut, bojāt vai traucēt Bebicentrs.lv darbību, Pārdevējs ir tiesīgs nekavējoties un bez brīdinājuma ierobežot vai apturēt pieeju mājaslapai un atteikt turpmāku apkalpošanu.

Sūdzības vai ierosinājumi

Ja Jums ir sūdzības vai ierosinājumi, lūdzu rakstiski iesniedziet mums uz e-pastu vai pa pastu uz mūsu adresi.