Cybex Cloud Q Plus autokrēsls 0-13kg Cashmere Beige
Skatīt citus produktus no Cybex

Kods: 517000046

Pieejamība: Šobrīd nav pieejams

319,00 €


Paziņot, kad prece pieejama

Lai pasūtītu, lūdzu sazinieties internetveikals@fliistrade.com

Cybex Cloud Q Plus autokrēsls 0-13kg Cashmere Beige

ADAC Online 06/2015 23 child car seats tested CYBEX Cloud Q Weight group to 13 kg (0+) - Testresult 'good' (1,9)ÖAMTC-Test auto touring 06/2015 CYBEX Cloud Q - testresult 'Good'TCS very recommendable très recommandé molto consigliato Cybex Cloud Q Test 2015 Infant Carrier Child Seat Test sièges d'enfants test sui seggiolini auto Best Car Seat

CLOUD Q ZĪDAIŅU AUTOKRĒSLIŅŠ

Jauna ceļošana ar greznību

Cloud Q ir jaunākais rezultāts no Cybex esošajiem pētījumiem. Autokrēsla uzbūve balstas uz senām tradīcījām ar uzlabojumiem un jaunām unikālām iezīmem, kā piemēram guļus pozicīja atrodoties ārpus automašīnas. Rezultātā ir iegūta perfektas aizsardzības kombinācija un jauna veida droša ceļošanas sistēma arī ārpus automašīnas.

 • Erganomista guļus pozicija ārpus automašīnas
 • Automātiska autokrēsliņā augstuma regulēšana
 • Augstumā 11 pozīcijās regulējamais galvas balsts
 • Jaunā teleskopiskā Lineārā Sānu sadursmes aizsardzības sistēma (L.S.P. Sistēma)
 • Salokāms XXL izmēra jumtiņš
 • Kopā ar CYBEX vai ar cita zīmola pastaigu ratiem bez piepūles var pārvērst ceļošanas sistēmā.
 • ECER 44/04

Pateicoties guļus pozicijai autokrēsls pārveršās bērnu gultīna arpūs automašinas. Šī inovatīvā ceļošanas sistēma ir papildināta ar teleskopisko lineāru sānu trieciena aizsardzību un ar XXL saules aizsardzību UVP50. Kopā ar jauno augstumā 11 pozīcijās regulējamo galvas balstu un ar jauno integrēto drošības jostu sistēmu, stiprinājumi mainās automātiski tiklīdz pielāgojat galvas balsta augstumu. Tā rezultātā, zīdaiņu sēdeklītis aug kopā ar bērnu.

Guļus atzveltne - Erganomiska guļus pozicija ārpus automašīnas

GUĻUS ATZVELTNE

Erganomiska guļus pozicija ārpus automašīnas

Cloud Q jaunā funkcija ļaus ārpus automāšīnas mainīt autokrēsla stāvokli uz horizontālu. Ar garāku kāju balstu un guļus pozicīju bērns gulēs ērti un ergonomiski pareizā stāvoklī.

Leņķis ir viegli regulējams ar vienu roku neizņemot bērnu no autosēdeklīša. Cloud Q zīdaiņa autokrēsliņu kopā ar CYBEX vai ar cita zīmola pastaigu ratiem bez piepūles var pārvērst ceļošanas sistēmā. Pateicoties guļus pozicijai autokrēsls parveršās praktiska kulba lai guļošs mazulis atrastos erganomiski pareizā stāvokli un sniegtu maksimālu drošību.

Automātiska augstuma regulēšana no automašīnas sēdekļa - Sēžus un guļus pozicija

AUTOMĀTISKA AUGSTUMA REGULĒŠANA NO AUTOMAŠĪNAS SĒDEKĻA

Sēžus un guļus pozicija

Cloud Q ir pielāgots priekšlaicīgi dzimušajiem zīdaiņiem un ļoti maziem jaundzimušajiem. Jaunā funkcija, kas ļauj noregulēt lēzenāko guļus pozīcijas leņķi starp galvu, kaklu un krūškurvi, samazina elpošanas traucējuma risku priekšlaicīgi dzimušajiem zīdaiņiem un ļoti maziem jaundzimušajiem.

opā ar Vācijas medicīnas speciālistiem un vecmātēm, un ņemot vērā daudzu testu secinājumus, tika izstrādāta jauna funkcija, kas nodrošina iespējamo lēzenāko guļus pozīcijas leņķi starp galvu, kaklu un krūškurvi. Regulējot galvas balstu automātiski pielāgojas sēdēšanas leņķis un autokrēsliņš aug līdz ar bērnu. Ar šo integrēto automātisko regulēšanas sistēmu, zīdaiņu autokrēsliņš piedāvā arī lielākiem bērniem vairāk vietas un komfortu.

TELESKOPISKĀ L.S.P. SISTĒMA - Teleskopiskā Lineārā Sānu sadursmes aizsardzības sistēma

TELESKOPISKĀ L.S.P. SISTĒMA

Teleskopiskā Lineārā Sānu sadursmes aizsardzības sistēma

Jaunā teleskopiskā Lineārā Sānu sadursmes aizsardzības sistēm (L.S.P. Sistēma) kombinācijā ar enerģiju absorbējošo korpuss absorbē trieciena spēku sānu sadursmes gadījumā.

Jauno teleskopisko Lineāro Sānu sadursmes aizsardzības sistēmu var viegli un idividuāli pielāgot. Pats pirmais trieciena spēks saskaroties ar durvīm tiek novadīts uz pagarinātajiem sānu aizsargiem un tālāk tiek izplatīts pa autokrēsliņa korpusu. Autokrēsliņa elastīgais materiāls un struktūra absorbē trieciena spēku un aizvada to prom no bērna.

Augstumā 11 pozīcijās regulējamais galvas balsts - Perfekta aizsardzība, kas aug kopā ar bērnu

AUGSTUMĀ 11 POZĪCIJĀS REGULĒJAMAIS GALVAS BALSTS

Perfekta aizsardzība, kas aug kopā ar bērnu

Kombinācijā ar teleskopisko Lineāro Sānu sadursmes aizsardzības sistēmu augstumā regulējamais galvas balsts lieliski papildina Cloud Q zīdaiņa autokrēsliņa sānu trieciena aizsardzības sistēmu.

Kopā ar jauno augstumā 11 pozīcijās regulējamo galvas balstu un ar jauno integrēto drošības jostu sistēmu, stiprinājumi mainās automātiski tiklīdz pielāgojat galvas balsta augstumu. Tas novērš jebkāda veida sarežģījumus, kas saistīti ar drošības jostu stiprinājumiem un to nepareizu izmantošanu.

SASKAŅOTI INTEGRĒTS SALOKĀMAIS XXL IZMĒRA JUMTIŅŠ - Perfekts aizsardzībai pret sauli un vēju ar UVP50+

SASKAŅOTI INTEGRĒTS SALOKĀMAIS XXL IZMĒRA JUMTIŅŠ

Perfekts aizsardzībai pret sauli un vēju ar UVP50+

Maksimālai bērna ādas aizsardzībai, saskaņoti salokāmais XXL izmēra jumtiņš atbilst stingrajiem Austrālijas UVP50+ saules aizsardzības standartiem.

Integrētais, īpaši lielais jumtiņš eleganti noslēpjams aiz krāsainā jumtiņa rāmja malas. To var pagarināt pakāpeniski, piedāvājot ne tikai perfektu saules aizsardzību, bet arī aizsardzību pret vēju un lietu.

Krāsas un audumu - Drošība, dizains un funkcionalitāte

KRĀSAS UN AUDUMU

Drošība, dizains un funkcionalitāte

Turpinot CYBEX tradīciju ar modernām krāsām, PLATINUM sērijas autokrēsliņi pieejami plašā krāsu gammā divās auduma variācijās.

Komforta versija: mīksta un patīkama komforta auduma sērija. Platinum autokrēsliņiem pieejamas 10 krāsu kombinācijas. Plus versija: Plus versija iegūst savu raksturīgo izskatu, izmantojot ekskluzīvu, ļoti izturīgu sarža audumu ar džinsa efekta izskatu. Šie bērnu autokrēsliņi pieejami 7 dažādās krāsās.

FUNKCIJAS

 • Ceļošanas sistēma:
  Cloud Q zīdaiņa autokrēsliņu kopā ar CYBEX vai ar cita zīmola pastaigu ratiem bez piepūles var pārvērst ceļošanas sistēmā

 • Enerģiju absorbējošs korpuss - Absorbē trieciena spēku un sargājoši aptver bērnu

  Enerģiju absorbējošs korpuss:
  Absorbē trieciena spēku un sargājoši aptver bērnu

 • Īpaši platas Y-formas drošības jostas - Ar mīkstiem jostas polsterējumiem un spilventiņiem

  Īpaši platas Y-formas drošības jostas:
  Ar mīkstiem jostas polsterējumiem un spilventiņiem

Citi produkti šajā kategorijā