Cybex Juno M-Fix autokrēsls 9-18kg, Autumn Gold
Skatīt citus produktus no Cybex

Kods: 518000404

Pieejamība: Šobrīd nav pieejams

249,00 €


Paziņot, kad prece pieejama

Lai pasūtītu, lūdzu sazinieties internetveikals@fliistrade.com

Cybex Juno M-Fix autokrēsls 9-18kg, Autumn Gold

CYBEX JUNO M-FIX

Starptautiskā CYBEX inženieru komanda pētījuši risinājumus, kā panākt lielāku drošību bērna sēdēšanas pozīcijā ar skatu uz priekšu Grupā 1. Rezultāts ir bērnu autokrēsliņš Juno 2-fix.

Grupā 1 autokrēsliņš ir Stiftung Warentesta uzvarētājs 11/2013. Eiropas lielākais automobiļu klubs ADAC piešķīra augstāko novērtējumu "ļoti labi" visās testa kategorijās: citu starpā izcēlās, pateicoties regulējamam drošības spilvenam (gaida patentu), optimizētai Lineārai Sānu sadursmes aizsardzībai, ļoti labai apstrādei un ergonomikai. ISOFIX stiprinājuma sistēma vēl vairāk uzlabo autokrēsliņa stabilitāti un drošību. Autokrēsliņš saderīgs ar automašīnām, kuras nav aprīkotas ar ISOFIX.

 

REGULĒJAMS DROŠĪBAS SPILVENS
Drošība bez kustību ierobežošanas

Regulējamais drošības spilvens samazina iespēju iegūt nopietnas kakla traumas neierobežojot bērna kustības (gaida patenta apstiprinājumu).

Frontālās sadursmes gadījumā trieciena spēks tiek aizvadīts uz drošības spilvenu un to absorbē trieciena absorbējošie materiāli. Šī sistēma līdzinās drošības spilvenam un nelaimes gadījumā palīdz ievērojami samazināt trieciena spēku. Drošības sistēma neievaino bērnu, bet tajā pašā laikā jūtīgā galva, kakls, pleci un iekšējie orgāni ir aizsargāti. Augstākam komforta līmenim jaunā dizaina regulējamo drošības spilvenu (gaida patenta apstiprinājumu) perfekti var pielāgot bērna augumam un ķermeņa augšdaļai papildus tiek piedāvāta lielāka pārvietošanās brīvība. Frontālās sadursmes gadījumā tiek nodrošināta maksimālā aizsardzība, salīdzinot ar iepriekšējo piecu punktu jostu sistēmu.

 

L.S.P. Plus Sistēma - Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība

L.S.P. PLUS SISTĒMA

Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība

Optimizēta Lineārā Sānu sadursmes aizsardzība (L.S.P. Plus Sistēma) absorbē trieciena enerģiju ļoti agrīnā stadijā.

Sānu trieciena spēks tiek absorbēts lineārā virknes darbības procesā, izmantojot sānu aizsardzības spilvenus un plecu, galvas aizsargus. Tajā pašā laikā, ķermeņa kinētiskā enerģija, ko izraisa trieciens, tiek absorbēta agrīnā stadijā un galva tiek novadīta drošā stāvoklī.

ISOFIX savinojuma sistēma - ISOFIX savienojuma sistēma lielākai drošībai un stabilitātei

ISOFIX SAVINOJUMA SISTĒMA

ISOFIX savienojuma sistēma lielākai drošībai un stabilitātei

Padara autokrēsliņa uzstādīšanu vieglāku, vienlaikus aizsargājot audumu un ādas sēdvietas. Stiprinājumi iekļauti katrā CYBEX ISOFIX un ISOFIX Connect komplektācijā.

tested by real parents

Automašīnas sēdeklim ir ISOFIX sistēma, kas palīdz nodrošināt lielāku sēdekļa drošību un stabilitāti.

  • Gaisa cirkulācijas sistēma palīdz uzturēt optimālu ķermeņa temperatūru.

  • Regulējama atzveltne.

  • Viegls sēdeklis - ir viegli pārvietojams no vienas automašīnas uz otru. Svars: 6,8 kg.

 

AKSESUĀRI